Trapasy

12. června 2012 v 21:09 | Missi |  Trapasy
Načapáni Inflagranti!
V létě jsem byla u mého kluka.Jeho rodiče nebyli doma,tak jsme toho využili.Navrhl,že si dáme sex...Já jsem samozdřejmě souhlasila,protože jsme konečně měli dobré podmínky.Za 15 minut přišel jeho kámoš, protože měli spolu společnou domácí úlohu, a on měl klíče(vždyť je to nejlepší kamarád).Tomáš (můj kluk) to vždy dělá se zavřenýma očima,tak siho nevšiml.Chtěla jsem mu to říct,ale neudržela jsem výkřiky,takže jsem mu to neměla jak říct.Později si toho všiml,dal na sebe župan a odvedl ho dolů.Od té doby se mu vyhýbám.
Podprsenková královna
Můj největší trapas se mi stal v 5.třídě.Zrovna jsme měli mít tělocvik a museli jsme se převlíkat společně s klukama.Já jsem si zrovna ten den zapomněla podprsenku a snažila jsem se, aby si mě nikdo nevšiml, když se budu zrovna převlíkat.Ale když jsem se chtěla rychle převléknout,tak se na mě otočil spolužák, zrovna ve chvíli kdy jsem si sundala tričko,Bylo to hrozný!Ale to není všechno!Zařval to přes celou třídu,takže se na mě všichni otočili a jeden spolužák mě vyfotila dal to na facebook.
počůránek
Tenhle trapas se mi stal v létě.Šla jsem s kamaráskou koupat a potkala jsem mého idola Jirku.Chvilku jsme tam s ním byli, ale potom odešel a my jsme ho nemhly najít.Protože jsem tam hodně pila,tak jsem hodně potřebovala na záchod. Ale všechny záchody byly obsazené. Mně se hrozně chtělo,takže jsem si vymyslela, že se vyčůrám do vody. Kámošce jsem řela, že si jdu nachvilku zaplavat,tak jsem šla.Plavala jsem až dozadu a začala jsem čůrat. Najednou ale kolem mě proplaval Jirka a jen se na mě trapně podíval. Když byl potom první den školy, tak to všichni věděli a říkali mi Počůránku, dokonce i můj idol. Na tenhle trapas nikdy nezapomenu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KIRAgype KIRAgype | E-mail | Web | 8. července 2018 v 17:12 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling while pregnant</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama