Normální pleť

14. června 2012 v 13:17 | Wiky |  Péče o pokožku,pleť své tělo atd.
  • Normální pleť, tento typ pleti je ideální: dokonale zdravá, vypnutá, jemná, hladká, narůžovělá nebo hnědá a dobře prokrvená nebo hnědá a dobře prokrvená. Normální pleť nemá sklony ani k maštění ani k vysušování, není ani uhrovitá ani nemá rozšířené póry. Leskne se, aniž by působila mastně. Produkce mazu a tuku je vyvážená a vytváří tak ochrannou vrstvu.
  • Čištění pletě, čištíš-li obličej mýdlem a vodou, používej mýdlo s vysokým obsahem tuku, které není ani výrazně barvené ani parfémované. Ani zdravá pokožka totiž není chráněná proti podrážděním parfénivacími látkami či barvivy. Ideální jsou bílá neparfénovaná dětská mýdla. K dokonalému odstranění zbytků make-upu a silných nečistot je omýt vodou, krém nejprve setři kosmetickým tampónem a také opláchni vodou. v obou případech dočisti pleť vodou.
  • Líčení, povoleny jsou všechny výrobky pro normální pleť. Pod make-up je vždy nejlepší nanést hydratační krém, který je také vhodný jako podklad pro líčení. A pak už jen musíš lámat hlavu s výběrwem správného druhu make-upu a růže
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama