Dárek podle znamení zvěrokruhu!

14. června 2012 v 18:12 | Missi |  Rady od nás pro vás!
Beran: Rád dostává něco funny a osobně. Vymsli něco, co dokonale ukáže tvůj vztah k němu! Zbožňuje dobrodružství a adrenalin, skus mu domluvit bungee jumping! Vsaď na romantiku se svíčkamy.
Býk: Je tvořivý- zapiš ho na kurzkreslení. Fajn je ale luxusní bielezeň, CD nebo lístek na koncert. Překvapenímy, zbytečnostmi, funny věcičkami nebo romantickými maličkostmi u býka nezaboduješ.
Blíženci: Líbí se jim vše!Baví je všechny novinky, proto rádi dostanou mp3 přehravač, diář nebo nejnovější bestseller. Milují módu- vsaď tak na nejnovější vychytávky.
Rak: Rád si uchová zpomínky, pomož mu s foťákem nebo albumem. Je vášnivý zběratel a přivítá i knihy o vaření, historii, nebo květinách.Dárky pro něho by měly být mít něco společné s kulturou a uměním.
Lev: Lva nudí všednost. Dáreček pro něho musí být vyjímečný stejně jako jeho balení. Miluje cenné drobnosti, elegantní doplňky či parfémy. A pozor! Lev je zvědavý a nedočkavý a svůj dáreček může objevit brzo!!
Panna: Panna připisuje důležitost vzhledu. Ruční práci si cení jako nikdo jiný-upleť jí svetr, rukavice nebo namaluj obraz. Bez problémů jí dej knihu, diář, pernamentku do wellnes nebo malého domácího mazlíčka.
Váhy: Mají vybraný vkus, přivítají vkusné drobnosti , jako netradiční svetřík, nevšední vázu a nebo knihu o umění. NIc z toho však nesmí být kýčovité! Oblečení a parfémy jim nekupuj- výběr nech na nich.
Štír: Těší je dárečky s nádechem erotiky. Vsaď na zábavné boxerky, masážní olej,knihu o umění milovat. Neurážej ho dárečkem bez nápadu. Dej mu něco, čím mu dokážeš svou lásku i věrnost.
Střelec: Bere život jako velké dobrodružství. Miluje všechno co se spojuje s cestování- a svobodou-mapa Afriky nebo Marsu, kufr, lístek na výstavu čínských šperků, let balónem nebo dostihy.Překvap HO!
Kozoroh: Je umělec s velkou fantazii- zvol koncert nebo návštěvu divadla. Chce jenom kvalitní dárečky. Kup mu oblečení světové značky, hodinky, nebo knihu s pěknými myšlenkami.
Vodnář: Miluje překvapení! Radost mu udělají drobnosti jako talismany, nebo amulety. Přivítá tajuplné knihy, ale rád si čte i o nejnovějších objevech nebo aktuálních problémech. Může taky čperky a i domácí zvířátko.
Ryby: U Ryb si vychytaj něčím magickým, co podnětí jejich fantazii a něčím, na co mají spomínky. Dobré je i o Ezoterii,poezii nebo mu kup parfém. Milujou vtipné dárečky ale nic intimní.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaké jsi znamení zvěrokruhu?

Panna 60% (3)
Ryby 0% (0)
Vodnář 0% (0)
Štír 0% (0)
Rak 0% (0)
Beran 0% (0)
Blíženci 0% (0)
Lev 0% (0)
Býk 20% (1)
Střelec 0% (0)
Váhy 0% (0)
Kozoroh 20% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama